Easy life
| Tip hladnjaka | HLADNJAK |
| Broj vrata | 1 |
| Broj kompresora | 1 |
| Način hlađenja | PRIRODNI PROTOK ZRAKA |
| Energetska učinkovitost | A+ |
| Godišnja potrošnja (kWh)/god | |
| Ukupna zapremnina (netto) | 81L |
| Zapremnina hladnjaka (netto) | 73l |
| Zapremnina zamrzivača (netto) | 8l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | |
| Rashladni plin | R600A |
| Razina buke | 41dB |
| Reverzibilna vrata | DA |
| Broj polica | 2 |
| Dimenzije | Širina: 48,00 cm Dubina: 56,00 cm Visina: 84,00 cm |
| Težina | 28,70 kg |
| Snaga | |
| Šifra artikla | 4443 |
| Barcode | 3856016602274 |