Easy life
| Tip hladnjaka | 1 (Hladnjak) |
| Broj vrata | 1 |
| Broj kompresora | 1 |
| Način hlađenja | Prirodni protok zraka |
| Energetska učinkovitost | A+ |
| Godišnja potrošnja (kWh)/god | 113 kWh |
| Ukupna zapremnina (netto) | 89 l |
| Zapremnina hladnjaka (netto) | 89 l |
| Zapremnina zamrzivača (netto) | - |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | - |
| Rashladni plin | R-600A |
| Razina buke | 43 dB(A) |
| Reverzibilna vrata | DA |
| Broj polica | 2 |
| Dimenzije | 480x500x821mm |
| Težina | 23.90 |
| Snaga | 67W |
| Šifra artikla | 3157 |
| Barcode | 3856016608832 |