Easy life
| Tip hladnjaka | Kategorija 3(Hladnjak s odjeljkom za lako pokvarljivu hranu i hladnjak bezvjezdice) |
| Broj vrata | 1 |
| Broj kompresora | 1 |
| Način hlađenja | Prirodni protok zraka |
| Energetska učinkovitost | A+ |
| Godišnja potrošnja (kWh)/god | 118 |
| Ukupna zapremnina (netto) | 88L |
| Zapremnina hladnjaka (netto) | 88L |
| Zapremnina zamrzivača (netto) | - |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | - |
| Rashladni plin | R600 (14g) |
| Razina buke | 43dB |
| Reverzibilna vrata | DA |
| Broj polica | 2 |
| Dimenzije | 480x500x821 |
| Težina | 23.90 kg |
| Snaga | 67W |
| Šifra artikla | 2138 |
| Barcode | 3856016606135 |