Easy life
| Tip hladnjaka | Hladnjak-zamrzivač – Kategorija 7 |
| Broj vrata | 2 |
| Broj kompresora | 1 |
| Način hlađenja | Prisilni protok zraka (NO FROST) |
| Energetska učinkovitost | A+ |
| Godišnja potrošnja (kWh)/god | 291 kWh |
| Ukupna zapremnina (netto) | 318 l |
| Zapremnina hladnjaka (netto) | 206 l |
| Zapremnina zamrzivača (netto) | 112l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 12kg/24h |
| Rashladni plin | R600a |
| Razina buke | 42 dB |
| Reverzibilna vrata | DA |
| Broj polica | 4 |
| Dimenzije | 595×653×1780 |
| Težina | 67,5kg |
| Snaga | 110W |
| Šifra artikla | 2431 |
| Barcode | 3856016607248 |