Easy life
| Tip hladnjaka | Hladnjak-zamrzivač – Kategorija 7 |
| Broj vrata | 2 |
| Broj kompresora | 1 |
| Način hlađenja | Prirodni protok zraka |
| Energetska učinkovitost | A+ |
| Godišnja potrošnja (kWh)/god | 243 kWh/god |
| Ukupna zapremnina (netto) | 244 L |
| Zapremnina hladnjaka (netto) | 174 L |
| Zapremnina zamrzivača (netto) | 70 L |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 3,5 kg/24h |
| Rashladni plin | R600a |
| Razina buke | 43 dB |
| Reverzibilna vrata | DA |
| Broj polica | 4 |
| Dimenzije | 558 x 1800 x 610mm |
| Težina | 55,0kg |
| Snaga | 172 W |
| Šifra artikla | 2259 |
| Barcode | 3856016606685 |