Easy life
| Tip hladnjaka | kombinirani hladnjak |
| Broj vrata | 2 |
| Broj kompresora | 1 |
| Način hlađenja | prirodni protok zraka |
| Energetska učinkovitost | A+ |
| Godišnja potrošnja (kWh)/god | 204 |
| Ukupna zapremnina (netto) | 165L |
| Zapremnina hladnjaka (netto) | 122l |
| Zapremnina zamrzivača (netto) | 43l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 2 |
| Rashladni plin | R600a |
| Razina buke | 39dB |
| Reverzibilna vrata | DA |
| Broj polica | 3 |
| Dimenzije | Širina: 49,50 cm Dubina: 56,20 cm Visina: 143,00 cm |
| Težina | 45,00 kg |
| Snaga | |
| Šifra artikla | 2786 |
| Barcode | 3856016607460 |