Easy life
| Tip hladnjaka | KOMBINIRANI |
| Broj vrata | 2 |
| Broj kompresora | 1 |
| Način hlađenja | Prirodni protok zraka |
| Energetska učinkovitost | A+ |
| Godišnja potrošnja (kWh)/god | 216 kWh/god |
| Ukupna zapremnina (netto) | 238 L |
| Zapremnina hladnjaka (netto) | 187 L |
| Zapremnina zamrzivača (netto) | 40 L |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 2.0 kg |
| Rashladni plin | R600a |
| Razina buke | 41 dB |
| Reverzibilna vrata | DA |
| Broj polica | 4 |
| Dimenzije | 540 x 1440 x 600 mm |
| Težina | 45,4 |
| Snaga | 185 W |
| Šifra artikla | 4442 |
| Barcode | 3856016602267 |